Mega Camp | Kokkino Nero

Kokkino Nero, Grecja

Typ:

Chill

Najbliższy turnus:

📅 17.06.2018 - 28.06.2018
 • 👥 100 uczestników
 • 📅 Czerwiec
  • Dostępne terminy:
  • 17.06.2018 - 28.06.2018
 • 12 dni
 • 🚍 Autokar
 • 🏨 Hotel lub Apartamenty
 • 🍴 HB - 2 posiłki
Mega Camp... to jest to!
Mega Camp jest idealną opcją przed odebraniem wyników matur - ostatni wyskok, oderwanie się od rzeczywistości i poznanie niesamowitych ludzi! Bez chwili zastanowienia zbieraj znajomych, pakuj się i daj nam się zabrać na wakacje życia.
Ekipa Mega Camp
Tło sekcji

PLAN

Dzień 1 - 2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy i przejazd do Grecji

Dzień 3 - 10
 • 📍Pobyt w Kokkino Nero/ Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • 📢Wyjścia do klubów, koncerty, imprezy tematyczne

Dzień 11-12
 • 🏨Wykwaterowanie i wyjazd do Polski

 • 🚍Powrót autokarem do Wrocławia ok.15:00, Warszawa ok. 20:00

Tło sekcji

AKTYWNOŚCI

Active Beach

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Jeżeli chcecie spędzić aktywnie czas na plaży, przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami. Dodatkowo Siatkówka, Trickboard, Skimboard

Red Cup

Nasza sztandarowa impreza uwielbiana przez uczestników. Przenieś się w klimat amerykańskiego koledżu - beer pong, flanki i wszechobecne czerwone kubeczki. Muzyka: RnB, Hip-hop

HAWAIIAN

Wszechobecne girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie każdy poczuje się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawai.

Tło sekcji

Fakultety

Ateny (45€)

Ateny są jednym z najważniejszych miast świata antycznego. Ta słoneczna stolica Grecji leży na południu Europy na Półwyspie Bałkańskim. Miasto usytuowane jest na siedmiu wzgórzach, z których najsłynniejsze to Akropol i Lykavittos. W programie: - Pireus – największy port grecki. - Zwiedzanie wzgórza Akropol ze słynnym Partenonem, Muzeum Akropolu, Erechtejonem, Teatrem Dionizosa, Odeonem - - Herodesa Attykusa. - Czas wolny w najstarszej dzielnicy Aten – Plaka. - Agora grecka z najlepiej zachowaną światynią w Atenach – Hefajstosa. - Agora rzymska z Wieżą Wiatrów. - Uroczysta zmiana warty pod Grobem Nieznanego Żołnierza, Parlament. - Stadion olimpijski, na którym odbyły się pierwsze nowożytne igrzyska olimpijskie. - Światynia Zeusa Olimpijskiego. W drodze powrotnej krótki postój pod pomnikiem Leonidasa w Termopilach. Wyjazd w godzinach nocnych ok. 100, powrót ok. godz. 2000 - 2100. Wstęp na Akropol – 30 € (bilet obejmuje także wstęp m.in. do Muzeum Akropolu, na Agorę Grecką, Agorę Rzymską, Świątynię Zeusa Olimpijskiego). Bezpłatne wejście: osoby do 18 roku życia (po okazaniu ważnego dokumentu ze zdjęciem) oraz dla studentów Unii Europejskiej (po okazaniu ważnej legitymacji).

Meteory (25€)

Klasztory w Meteorach to niezwykłe miejsce ascezy i modlitwy w Grecji. Monastyry zostały wzniesione na pozornie niedostępnych skałach w górskiej dolinie na płn. od Kalambaki. Program wycieczki obejmuje zwiedzanie dwóch najpiękniejszych klasztorów, a także wizytę w pracowni ikon, gdzie będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć jak powstają ikony, które są symbolem prawosławia. Wycieczka ta jest niezwykle malownicza, pozwala również poznać historię prawosławia w Grecji.
Wstęp do jednego klasztoru (dla chętnych): 2 €

Rejs na wyspę Skiathos (45€)

Szalona zabawa, rejs statkiem, zapierające dech w piersiach widoki, piękna plaża i uroki wyspiarskiej atmosfery - tak w skrócie można opisać wycieczkę na wyspę Skiathos. Wyspa należy do archipelagu Sporad Północnych i jest uważana za jedną z piękniejszych. W programie: Rejs na wyspę połączony z szaloną zabawą na statku (ok. 3 godziny w jedną stronę, gdzie kapitan Kostas uczy tradycyjnych tańców greckich, częstuje metaxą oraz urządza bitwę na balony z innymi statkami). Zwiedzanie miasteczka Skiathos (w którym to częściowo kręcony był film Mamma Mia!) Plażowanie na jednej z najpiękniejszych plaż w Grecji-Kukunaries (możliwość skorzystania z oferty sportów wodnych). Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę. Wyjazd wcześnie rano ok. 6:30 i powrót w godzinach wieczornych 22:00 - 23:00.

HOTEL

Hotel Hlidi

Położenie

Hotel położony jest w centrum Kokino Nero (80 m od centrum), 50 m od najbliższej tawerny

Lokale

Pokoje 2-, 3-, oraz 4-osobowe, typu studio z łazienką (WC + umywalka z prysznicem). Pokoje posiadają podstawowo wyposażony aneks kuchenny, który daje możliwość przygotowania nieskomplikowanego posiłku. Pokoje 3 oraz 4 osobowe składają się z łóżka podwójnego oraz jednego lub dwóch pojedynczych.

Pokój 1-osobowy jest studiem z łazienką ((WC + umywalka z prysznicem). Pokój posiada podstawowo wyposażony aneks kuchenny, który daje możliwość przygotowania nieskomplikowanego posiłku. Składa się on z łóżka pojedynczego.

Dodatkowe informacje

Łazienki posiadają węzeł sanitarny (WC + umywalka z prysznicem); z reguły łazienki są bez brodzika i zasłony prysznica, z podłogowym odpływem wody. Woda ogrzewana jest kolektorami słonecznymi, dlatego może zdarzyć się sytuacja, że w pochmurne dni woda nie jest ciepła. Aneksy kuchenne wyposażone są w lodówkę, kuchenkę gazową lub elektryczną bez piekarnika oraz podstawowe naczynia i sztućce.

Darmowe WI-FI dostępne jest w restauracji King Size.

Apartamenty Fanis

Położenie

Apartamenty znajdują się w centrum Kokkino Nero.

Lokale

Apartamenty Fanis są opcją budżetową, składają się z pokój z dwoma łóżkami o szerokości 1,20 m przeznaczony dla 2 osób + możliwość dostawki. W pokoju znajduje się aneks kuchenny oraz łazienka (możliwy prysznic bezbrodzikowy z podłogowym odpływem wody).

Ważne! Wszystkie pokoje są przeznaczone dla dwóch osób. Jedno z łóżek jest nieco szersze, co daje możliwość noclegu na nim 2 osób. Wybór pokoju 3 osobowego rekomendujemy tylko dla grup znajomych, którzy chcą być wspólnie zakwaterowani i nie przeszkadza im, że będzie "nieco ciaśniej".

Łazienki posiadają węzeł sanitarny (WC + umywalka z prysznicem); z reguły łazienki są bez brodzika i zasłony prysznica, z podłogowym odpływem wody. Woda ogrzewana jest kolektorami słonecznymi, dlatego może zdarzyć się sytuacja, że w pochmurne dni woda nie jest ciepła. Aneksy kuchenne wyposażone są w lodówkę, kuchenkę gazową lub elektryczną bez piekarnika oraz podstawowe naczynia i sztućce. W cenie nie ma ręczników oraz klimatyzacji.

Dodatkowe płatności

Prosimy przygotować się na ewentualną opłatę 20 € /os w momencie przyjazdu, zwracaną ostatniego dnia po wykwaterowaniu jeżeli nie było żadnych szkód i apartamenty zostały zwrócone w takim samym stanie. Opłata jest zbierana i ustalana na życzenie właściciela rezydencji lub apartamentu.

Tło sekcji

TRANSPORT

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Tło sekcji

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie KL + NNW

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.
Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.
Suma Ubezpieczenia:
KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €
Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Tło sekcji

CENA (od 599 PLN)

Cena zawiera
 • 📍10 dni w Grecji (9 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Opieka kadry ST

 • 📢Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenia na czas wyjazdu (50 PLN doliczane do umowy)

 • Opłat klimatycznych 12 € (50 PLN - doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za apartament - 40 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 🍴Opcjonalne wyżywienie HB - 90 € (płatność w autokarze)

Tło sekcji

PRAKTYCZNE INFO

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Ograniczenie bagażowe - wyjazdy letnie i weekendowe

1. Bagaż główny
- 1 sztuka: torba / walizka
- Maksymalne wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 160 cm
- Maksymalna waga 25 kg
2. Bagaż podręczny
- 1 sztuka: plecak / miękka torba
- Maksymalna waga 7 kg
Dopłaty:
- 50 PLN / 100 PLN (płatne na miejscu) - za każde dodatkowe 5 kg
- 200 PLN / 300 PLN (płatne na miejscu) - dodatkowa sztuka bagażu (do 20 kg)
Kierowcy wyposażeni są w wagi hakowe, którymi sprawdzać będą nadawany bagaż. Prosimy o zważenie swoich bagaży przed przybyciem na miejsce zbiórki.

-
Pokój 2 os.
Pokój 3 os.
Pokój 4 os.
Apart. 2 os.
Apart. 3 os.
Hotel Hlidi
899 PLN
1099 PLN
899 PLN
1099 PLN
899 PLN
1099 PLN
-
-
Apartamenty Fanis
-
-
-
599 PLN
799 PLN
599 PLN
799 PLN
Ceny podane dla: Student / Maturzysta