Logo
Logo Logo

Chorwacja

Makarska, Chorwacja

Typ:

Chill

Najbliższy turnus:

📅 24.07.2018 - 04.08.2018
 • 👥 100 uczestników
 • 📅 Lipiec - Wrzesień
  • Dostępne terminy:
  • 24.07.2018 - 04.08.2018
  • 02.08.2018 - 13.08.2018
  • 11.08.2018 - 22.08.2018
  • 20.08.2018 - 31.08.2018
  • 29.08.2018 - 09.09.2018
  • 07.09.2018 - 18.09.2018
  • 16.09.2018 - 27.09.2018
 • 12 dni
 • 🚍 Autokar
 • Apartamenty
 • 🍴 HB - 2 posiłki
Chorwackie Saint Tropez!
Makarska kusi nas swoimi największymi walorami, czyli przepięknymi widokami: góry opadające wprost do ciepłego, krystalicznie czystego morza, malownicze plaże i egzotyczne palmy. Szukających ciekawych rozrywek na pewno nie zawiodą klimatyczne, zawsze pełne gości bary i dyskoteki.
Ekipa Mega Camp
Dzień 1 - 2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem / Przyjazd do Chorwacji

 • 🏨Zakwaterowanie w apartamentach / Spotkanie organizacyjne z rezydentem

 • 📢Wspólny spacer po okolicy / Wieczorne wyjście integracyjne

Dzień 3 - 10
 • 📍Pobyt w Makarskiej / Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • 📢Animacje / wyjścia do klubów / imprezy tematyczne

Dzień 11 - 12
 • 🏨Wykwaterowanie około godziny 10:00

 • 📍Czas na ostatni spacer i zakupy

 • 🚍Wyjazd z Makarskiej / Przyjazd do Katowic ok. 9:00, do Warszawy ok. 14:00

Dubrovnik (40€)

Perła Adriatyku - największy konkurent Wenecji w basenie morza Adriatyckiego. Wspaniale zachowane miasto z klasycznym pierścieniem murów obronnych, efektownie położone u stóp wzgórza Srd. Najpiękniejsza ulica Chorwacji - Stradun, romantyczne zaułki z maleńkimi restauracjami serwującymi owoce morza, piękny port - bez przerwy goszczą turystów z całego świata, mogących się tu poczuć jak w bajce. Spacerując po mieście poznamy jego historię, przewodnik w języku polskim, oraz zobaczymy takie zabytki jak: plac i brama Pile, gotycki klasztor Franciszkanów, kolumnę Orlanda, Katedrę, Pałac Sponza, Pałac Rektorów, port miejski. Po czasie wolnym w Dubrowniku, który warto spożytkować na wejście na mury (dodatkowo płatne) powrót do Makarskiej.

Perły Bośni i Harcegowiny - Pocitej, Mostar i Wodospady Kravica (40€)

Całodniowa wycieczka podczas której zobaczymy największe, kulturowe i przyrodnicze perły Hercegowiny. Na szlaku naszej podróży zwiedzimy m.in. Mostar - miasto ze starówką objętą patronatem UNESCO, będące granicą Wschodu i Zachodu. Rozdzielone na dwie części rzeką Neretvą, ponad którą widnieje charakterystyczny most, oddziela tereny zamieszkane przez katolików od obszarów zamieszkanych przez muzułmanów. Zwiedzimy również Počitelj - wznoszący się malowniczo na zboczu góry, którego charakterystycznym rysem są ruiny XV-wiecznej tureckiej twierdzy. Miejscowość może poszczycić się jednym z najlepiej zachowanych zespołów urbanistycznych z okresu dominacji tureckiej na terytorium Bośni i Hercegowiny. Znajdziemy tu takie perełki jak choćby XVI-wieczny meczet Hadži-Alija, karawansaraj, sahat kulę, hamman, medresę. W czasie wyjazdu zatrzymamy się również na dziewiczych wodospadach Kravica w Bośni i Hercegowinie, gdzie będzie można orzeźwić się kąpielą pod samym wodospadem! Bilet wstępu w cenie fakultetu!

Rejs na Brac & Hvar (35€)

Całodzienna podróż po zatoce pomiędzy wyspami Hvar i Brač, a Riwierą Makarską, wzbogacona rybnym obiadem, winem i śpiewem. Zapierający dech w piersiach widok wybrzeża i górującego nad taflą wody masywu Biokovo, kameralne zatoczki, cisza i błogi spokój wyspiarskich miejscowości (przybijemy do wyspy Hvar, gdzie będziecie mieli czas wolny), bujna śródziemnomorska roślinność i wszechobecny zapach morza i lawendy sprawią, że na długo zapamiętacie tę wyprawę. Rejs daje także możliwość wypoczynku na długiej 600 m plaży Zlatni Rat, jednej z najpopularniejszych dalmatyńskich plaż, znajdującej się na wyspie Brač.

Rafting (35€)

Rafting na Cetinie - awantura na rzece! Spływ pontonami po górskim cieku - przygoda, emocje, niezapomniane wrażenia! 9 kilometrów po krystalicznie czystej toni. Kąpiele w rzece, pod wodospadami, przejścia przez jaskinie, dla odważnych również możliwe skoki ze skał! Po wyprawie grupa zamieni się w zespół! To wszystko w fenomenalnych plenerach kanionu, którego ściany wznoszą się miejscami kilkadziesiąt metrów ponad powierzchnię rzeki. Wyjazd trwa ok. 6 godz., uczestnicy pozostają cały czas pod opieką licencjonowanego instruktora. W trakcie spływu robione są pamiątkowe zdjęcia, istnieje również możliwość zabrania własnego sprzętu fotograficznego.

Split & Trogir (35€)

Zwiedzanie dwóch najstarszych dalmatyńskich miast: Split - miasto rzymskie, stolica Dalmacji. Główną atrakcją miasta jest jedyny zachowany w całości pałac rzymskiego cesarza Dioklecjana. Majestatyczne podziemia i unikalne przeplatanie się epok architektonicznych w centrum miasta to z pewnością rzecz godna zobaczenia. Trogir - miasto założone przez Greków, o niczym nie zmąconym średniowiecznym klimacie, gdzie wykute w kamieniu balkony zwisają nad wąskimi uliczkami.

HAWAIIAN

Wszechobecne girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie każdy poczuje się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawai.

Red Cup

Nasza sztandarowa impreza uwielbiana przez uczestników. Przenieś się w klimat amerykańskiego koledżu - beer pong, flanki i wszechobecne czerwone kubeczki. Muzyka: RnB, Hip-hop

Apartamenty Makarska

Położenie

Jednym z niewątpliwych atutów naszych apartamentów to ich lokalizacja! Lokale prowadzone przez chorwackie rodziny, położone są w centrum Makarskiej, w klimatycznej dzielnicy Bidol. W niedalekiej odległości znajduje się główna promenada przy której zlokalizowane są restauracje i bary.
Apartamenty nie posiadają nazw własnych, są nazwane od nazwisk właścicieli.
Nie wszystkie apartamentowce są na tej samej ulicy, jednak odległości nie są duże, a wszystkie zlokalizowane są w jednej dzielnicy Makarskiej.

Lokale

Apartamenty są przestronne i funkcjonalnie urządzone. Większość z nich posiada własną łazienkę. Wszystkie posiadają dostęp do aneksu kuchennego (w apartamencie bądź kuchnia na korytarzach).
W większości przypadków w pokojach znajduje się jedno podwójne łóżko (bądź dwa podwójne) + jedno pojedyncze.
Posiadamy apartamenty 4/5 osobowe oraz pokoje 2 i 3 osobowe (zarówno pokój 2 jak i 3 osobowy jest częścią większego apartamentu! Przykładowy rozkład lokali:
- Apartamenty 4/5 os.- jeden pokój z kilkoma miejscami do spania
- Apartamenty 4/5 os. z sypialnią (sypialnia + pokój dzienny, przechodni z aneksem kuchennym)
- Oddzielne pokoje z jednym głównym wejściem, mogą być ze wspólną kuchnią
-Studio, daje pewność zakwaterowania w apartamencie z indywidualnym aneksem kuchennym oraz łazienką

Infrastruktura

Nie są to obiekty 5- gwiazdkowe jednak znajdziecie w nich wszystko co niezbędne. Do Waszej dyspozycji:
- Wyposażona kuchnia
- Ręczniki i pościel
- Darmowe Wi-FI
- Balkon lub taras w większości obiektów
- Klimatyzacja (dostępna tylko w niektórych obiektach za dodatkową opłatą)

Wyżywienie

Wyżywienie realizowane we własnym zakresie, w apartamentach znajdują się bardzo dobrze wyposażone aneksy kuchenne.

Jest możliwość wykupienia wyżywienia HB:
Pakiet HB (9 śniadań + 9 obiadokolacji). Posiłki są wydawane w restauracji na promenadzie..
Na śniadanie (w godzinach 8:30 - 10:00) składają się półmiski z m.in. jajkami, pieczywem, wędlinami, serami, marmoladą, pasztetem, dżemem, miodem..
Obiadokolacje (w godzinach 17:30 - 19:00) są serwowane, m.in. owoce morza, spaghetti. kalmary, hamburgery, ryby, kotlety wieprzowe, kurczak w przeróżnych formach. Na deser lody lub owoce..
Cena: 120 € (płatność w autokarze)

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 14:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 16:00 W dniu wyjazdu -
Wrocław 16:50 W dniu wyjazdu -
Kraków 17:30 W dniu wyjazdu -
Częstochowa 17:30 W dniu wyjazdu -
Katowice 19:00 W dniu wyjazdu -

Ubezpieczenie KL + NNW

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.
Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.
Suma Ubezpieczenia:
KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €
Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Cena zawiera
 • 🏨10 dni w Chorwacji (9 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Opieka kadry ST

 • 🏨Pościel / ręczniki / Sprzątanie końcowe (należy jedynie wyrzucić śmieci i pozmywać naczynia)

 • 📢Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛Ubezpieczenia na czas wyjazdu (60 PLN doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN doliczane do umowy)

 • Opłat klimatycznych około 12 € (50 PLN - doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za apartament - 20 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczek fakultatywnych

 • 🍴Wyżywienie HB - 120 € (płatność w autokarze)

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Ograniczenie bagażowe - wyjazdy letnie i weekendowe

1. Bagaż główny
- 1 sztuka: torba / walizka
- Maksymalne wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 160 cm
- Maksymalna waga 25 kg
2. Bagaż podręczny
- 1 sztuka: plecak / miękka torba
- Maksymalna waga 7 kg
Dopłaty:
- 50 PLN / 100 PLN (płatne na miejscu) - za każde dodatkowe 5 kg
- 200 PLN / 300 PLN (płatne na miejscu) - dodatkowa sztuka bagażu (do 20 kg)
Kierowcy wyposażeni są w wagi hakowe, którymi sprawdzać będą nadawany bagaż. Prosimy o zważenie swoich bagaży przed przybyciem na miejsce zbiórki.

Ceny podane za 1 os. dla Student / Maturzysta
-
Apart. 4 os.
Apart. 5 os.
Pokój 3 os.
Pokój 2 os.
Studio 3 os.
Studio 2 os.
Apartamenty Makarska
999 PLN
1199 PLN
999 PLN
1199 PLN
1029 PLN
1229 PLN
1129 PLN
1329 PLN
1149 PLN
1349 PLN
1249 PLN
1449 PLN
-
Apart. 4 os.
Apart. 5 os.
Pokój 3 os.
Pokój 2 os.
Studio 3 os.
Studio 2 os.
Apartamenty Makarska
999 PLN
1199 PLN
999 PLN
1199 PLN
1049 PLN
1249 PLN
1099 PLN
1299 PLN
1149 PLN
1349 PLN
1249 PLN
1449 PLN
-
Apart. 4 os.
Apart. 5 os.
Pokój 3 os.
Pokój 2 os.
Studio 3 os.
Studio 2 os.
Apartamenty Makarska
949 PLN
1149 PLN
949 PLN
1149 PLN
999 PLN
1199 PLN
1049 PLN
1249 PLN
1149 PLN
1349 PLN
1249 PLN
1449 PLN
-
Apart. 4 os.
Apart. 5 os.
Pokój 3 os.
Pokój 2 os.
Studio 3 os.
Studio 2 os.
Apartamenty Makarska
899 PLN
1099 PLN
899 PLN
1099 PLN
949 PLN
1149 PLN
999 PLN
1199 PLN
1099 PLN
1299 PLN
1199 PLN
1399 PLN
-
Apart. 4 os.
Apart. 5 os.
Pokój 3 os.
Pokój 2 os.
Studio 3 os.
Studio 2 os.
Apartamenty Makarska
899 PLN
1099 PLN
899 PLN
1099 PLN
929 PLN
1129 PLN
949 PLN
1149 PLN
1049 PLN
1249 PLN
1149 PLN
1349 PLN
-
Apart. 4 os.
Apart. 5 os.
Pokój 3 os.
Pokój 2 os.
Studio 3 os.
Studio 2 os.
Apartamenty Makarska
849 PLN
1049 PLN
849 PLN
1049 PLN
899 PLN
1099 PLN
1099 PLN
1299 PLN
1099 PLN
1299 PLN
1049 PLN
1249 PLN
-
Apart. 4 os.
Apart. 5 os.
Pokój 3 os.
Pokój 2 os.
Studio 3 os.
Studio 2 os.
Apartamenty Makarska
799 PLN
999 PLN
799 PLN
999 PLN
829 PLN
1029 PLN
849 PLN
1049 PLN
899 PLN
1099 PLN
999 PLN
1199 PLN